Jump to content

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM!

KAYDOL
Gündem
 • İPUCU: Forumlika üyelerinden bir adım önde olmak istiyor musun? Arkadaşını foruma davet et VIP üyelik kazan!
 • Başarılar sistemi ile forum profilinizi renklendirin...
 • Ruh halini bizimle paylaş!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Raider

  Sen kaçıncı nesilsin?

  Hesap olarak 3 ama gerçek olarak bakarsak 2. Nesilim.
 3. Raider

  Selam Ben Raid-er!

  Umarım bro
 4. ppisiko

  Selam Ben Raid-er!

  Senin Albus Forum'daki konunu görmüştüm hemde yorum atmıştım. Hoş geldin! Umarım Gazetecilik mesleğini kazanırsın. (hatta bende yönetmen adayıyım belki aynı dönem yolumuz SMM'ye düşer inşallah :D)
 5. ppisiko

  Sen kaçıncı nesilsin?

  Peki sen kaçıncı nesilsin? Ben 2.nesilim! Herkes Yorumda Belirtsin!
 6. ppisiko

  smm.png

 7. Raider

  Selam Ben Raid-er!

  Selam dostlarım öncelikle Albus Forum logosundan dolayı özür dilerim fakat iki forum arasında bir rekabet olacağını sanmıyorum herkes emek verip çalışıyor. Afişte dediğim gibi Selam ben Raid-er! Bu arada neden tire var öncelikle onu söyleyeyim. Çoğu kişiye göre Raider Akıncı gibi geliyor olabilir ama o er hem orada o şekilde duruyor hemde bir kişinin baş harfini ve soy ismindeki son harfi temsil ediyor. Ne adayıyım diye soracak olursanız afişte zaten çok açık bir şekilde belli ettim, gazeteci adayıyım. Bir sorunuz olursa buraya adreslerimi bırakıyorum. fb.com/Raider Sanalika İg.com/raidersanalikaa Bunlar genel bilgiler. Oyuna 2010 yılında suat2002 hesabıyla başladım. Ondan sonraki zamanlarda oyundan sıkılıp bıraktım. 2012 senesinde tekrar oyuna döndüm. Fakat aradığım ortamı bulamadım ve 1-2 ay sonra yine bıraktım. Tekrar döndüğümde 2014 başlarıydı. Bu yıl tekrar başladım ve harika bir KIZ ile tanıştım. Zaten beni az çok tanıyanlarınız aranızda vardır. Sonra o kızı silmem sonucu tekrar bulamadım. Aradan 2 sene geçti ve tekrar oyunu bıraktım. 6 ay sonra döndüğümde bir sürü yeni dostlar buldum ve yoluma devam ettim. Aradan zaman geçti bir havuz mekanında onu gördüm nicki hala aynıydı zaten onu unutamamıştım o 2 sene boyunca... Tekrar söylediğimde şaşırmıştı ve tekrar yolumuza devam ettik. Fakat çok yakın değildik en son BegümS adlı arkaşım vasıtasıyla yakınlaştık. O günden beri hala Sanalika'dayım işte tabi o kızla şu anda konuşmuyoruz. Benim gazetem bu kadar uzun olmuyor. ''BU ARADA LOGODAN DOLAYI TEKRAR ÖZÜR DİLERİM YÖNETİM EKİBİ AMACIM SAYGISIZLIK DEĞİL PSD OLARAK KAYDETMEMEM SONUCU OLUŞAN BİR ŞEY.'' İYİ EĞLENCELER! Bu arada forum açıldığı ilk zamanlar buralardaydım. Hatırlayanlarınız vardır beni.
 8. ppisiko

  umut.png

 9. Merhaba! Sanalika olarak geri dönüşüme uygun olan atıkları kullanarak yeni bir Tekerlekli Oyuncak üretebiliriz! Geri dönüşüme uygun olan atıkları neden ve nasıl toplayacağını bu konudan öğrenebilirsin! ------------------------------------------- Cadde 5'de görevimizi aldıktan sonra Profesör Nikel'e yani Cadde 4'de bulunan Makine Dairesine gidiyoruz. ---------------------- Profesör Nikel: Tam zamanında geldin! Eylül ile birlikte geri dönüşüme uygun atıkların nerede olduklarını listelemiştik. CADDE 5 - CADDE 6 - CADDE 8 ve CADDE 9 mekanlarına giderek tüm atık maddeleri toplaman ve sonra yanıma gelmen gerekiyor. Tüm atıkları Geri Dönüşüm Makine'sine ekleyerek dönüştüreceğiz. ------------------------------------------ Sırasıyla Cadde 5 - Cadde 6 - Cadde 8 ve Cadde 9 mekanlarındaki atık maddeleri topladıktan sonra tekrar Cadde 4'te bulunan Makine Daire'sine gidiyoruz. GÖREV ÖDÜLÜ: 1 Günlük Oyuncak Tekerlek ve 175 sanil! Herkese başarılar!
 10. ppisiko

  jpg.png

 11. erdemK

  Selam, size bir şey sormak istiyorum.

  Ben beğendim amaşu 3 olanda şey o karlar uymamış yani oyuna uygun krarakterler kullan o zekiyimulenliyi de biraz keskinleştir bir de birinci de de o arkadaki haita olmamış
 12. Deport

  Selam, size bir şey sormak istiyorum.

  Kisiden kisiye degisir kardesim ben begendim ama begenmeyenlerinde var tabiki bunu farkettim ama begenmiyorlar diye hemende birakma pes etme devam et ettikce daha iyi olacaksin eminim herkes sonucta bu işe doguştan ögrenmiyor yavaş yavaş
 13. umuthznee

  Selam, size bir şey sormak istiyorum.

  Bence Öyle diyenler kıskanıyor seni tasarım kolay bişey deıl sonucta ben devam etmelısın başarılar!
 14. berlemon

  Pazartesi Günleri Ben!

  çok doğğrruuu :dddddddddd
 15. Selamlar! 1.5 yıldır Tasarım işiyle uğraşıyorum ve tasarımlarım bazı kişiler tarafından beğenilmiyor ve aşağılanıyor. (isim vermek istemiyorum bu forumdan değil) Aynı zamanda orda bir emek var o aşağılanıyor. Size sormak istiyorum sizce benim tasarımlarım nasıl? (amacım reklam değildir) (ama isteyen özele gelebilir bedavaya yapıyorum)
 16. ppisiko

  Untitled-1.jpg

 17. ppisiko

  ppisiko.jpg

 18. ppisiko

  Pazartesi Günleri Ben!

  Pazartesi diye bir gün olmasaydı Dünya güzel bir yer olurdu.
 19. -Oyun bildirimleri dışında verilen linklere tıklamayınız. -Hesap bilgilerinizi Kesinlikle kimseyle paylaşmamalısınız.
 20. umuthznee

  Cezmi İle Sohbet:)

 21. umuthznee

  Pazartesi Günleri Ben!

  AHAHA :d
 22. Özgür

  Pazartesi Günleri Ben!

  Pazartesi günleri ben
 23. Last week
 24. SANALİKA UYARI VE CEZA SİSTEMİ Küfür ve argo içeren konuşmalar raporlandığında son 30 gün içerisinde kaç ceza alındığına bakılır ve buna göre otomatik olarakaşağıdaki cezalar uygulanır. Sanalika Editörleri ve Süvariler tarafından raporlanan tüm konuşmalar incelenmektedir ve sırasız ceza verilememektedir. Tekrar Uyarı/ Konuşma Cezası İlk Uyarı 2 1 dk 3 5 dk 4 10 dk 5 30 dk 6 1 saat 7 2 saat 8 6 saat 9 1 gün 10 1 hafta Cinsel içerikli ve ahlaksız konuşmalar uyarı yapılmaksızın 30 gün konuşma yasağı ile cezalandırılır.
 25. OYUN KURALLARI Sanalika’da şiddet, korku ve tehdit unsurları içeren davranışlara izin verilmez. Küfür, argo ve cinsel taciz içerikli cümle veya kelimeler kullanılamaz. Din, dil, ırk, cinsiyet ve sınıf ayrımı yaparak insanları küçük düşürmeye ve rencide etmeye yönelik mesajlar gönderilemez. Uygun olmayan alışkanlıklara özendirici kelimeler kullanılamaz. Siyasi ve ideolojik konuşmalar yapılamaz. Yasadışı örgütlerin propagandaları yapılamaz. Özel ve kamu kurum ve kuruluşları hakkında konuşmalar yapılamaz. Ailevi ve dini değerlere yönelik konuşma içerikleri kullanılamaz. Topluma mal olmuş kişi ve kurumlara hakaret edilemez. Uygunsuz içerikli kelime veya cümleleri kullanarak kullanıcı adı ve mekan ismi oluşturulamaz. Herhangi bir şekilde oyun içerisinde hile yapılamaz. Üyelik Kuralları Sanalika kullanıcısı, kayıt aşamasında vermiş olduğu doğum tarihi bilgisinin doğruluğundan bizzat sorumludur. Alınan üyelikler sadece bir kişiye ait olup, kullanıcı, kullanım amacı ile üyelik bilgilerini ve şifresini 3. şahıslara veremez, devredemez, kiralayamaz. Sanil, eşyalar ve oyun içi öğeler Sanalika içerisinde ve dışarısında menfaat karşılığı kullanamaz. Gizlilik Kuralları Kişisel bilgiler (gerçek ad, telefon numarası, eposta adresi, ev adresi ve mesajlaşma kodları ve rumuzları (örnek olarak; Facebook, Twitter, MSN, Skype, AIM, ICQ, Jabber ve diğerleri)) oyun içerisinde paylaşılamaz. Sanalika’da, yukarıda belirtilen kurallara uymayan kullanıcılar oyundan uzaklaştırılır. Oyun kurallarımızın tam olarak açıklık kazandıramadığı durumların kötüye kullanılması yasak olup, bu tür girişimlerde bulunan kullanıcılar oyundan süresiz olarak uzaklaştırılır. Oyun Stüdyosu, üyelik bilgilerini şahışlar ile paylaşmaz, yayınlamaz. Ancak talep olması halinde Oyun Stüdyosu bu bilgileri (kullanıcıların IP adresleri ve oyuna giriş zamanları gibi) yasal merciler ile paylaşabilir. Bu merciler yukarıdaki kurallara uymayan kullanıcılara ulaşarak, gerekli yasal işlemleri başlatabilir.
 26. umuthznee

  Merhaba Forumlika!

  Hoşgeldin.
 1. Load more activity
×