Jump to content

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM!

KAYDOL
Gündem
 • İPUCU: Forumlika üyelerinden bir adım önde olmak istiyor musun? Arkadaşını foruma davet et VIP üyelik kazan!
 • Başarılar sistemi ile forum profilinizi renklendirin...
 • Ruh halini bizimle paylaş!

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 11/06/2018 in all areas

 1. 2 likes
 2. 2 likes
  Köpekler Nasıl Yıkanmalıdır? Küçük dostlarımızı en sevdiği şekilde yıkamanız için bazı yöntemler bulunmaktadır. Ayrıca bu durumlar köpeğinizin sağlığı için de oldukça önemlidir. Hayvanların bazı özel durumları vardır. Bu yüzden mutlaka köpeğinizi tanıyın ve ona göre yıkayın.. İlk olarak onu ılık su ile ıslatmayı unutmayın.Direkt olarak soğuk ya da sıcak su zarar verecektir. Altına da kaymaması için paspas koyabilirsiniz. Daha sonra az miktarda köpek şampuanını süngere sürün ve vücuduna uygulayın. Gözlerine ya da burnuna kaçmadığına emin olun.Durulamayı ise bol ve ılık su ile yapmalısınız. Tüylerin arasında şampuan artıkları kalmaması için bol su ile yıkayın. Eğer kirinin tam olarak geçmediğini düşünüyorsanız, yukarıdaki işlemleri tekrarlayabilirsiniz.Daha sonra onu havlu ile kurulayın ve düşük sıcaklıkla fön makinesi ile tam olarak kurutun.Hasta olmaması ya da tekrar nemli tüylerinden kirlenmemesi için 4-6 saat arasında dışarıya çıkmamasını sağlayın. Köpekler Sürekli Yıkanmalı Mıdır? En çok merak edilen konulardan birisi de budur. Çünkü bazı köpeklerin sürekli olarak yıkanması gerekirken bazılarının ise gerekmemektedir. Bu da köpeğin durumuna göre değişmektedir. Kimse kirli ve kokan bir köpeği beslemek istemez. Yıkanma durumu ise özellikle tüy dökme işlemi için oldukça önemlidir. Yıkanmaması halinde köpeğinizin tüyleri daha sık dökülecektir. Köpeğin türüne göre değişmekle birlikte bazı ırkların sık sık yıkanması gerekebilmektedir. Bazı ırklar ise 6 ay yıkanmasa bile herhangi bir yıkama işlemine ihtiyaç duymamaktadır. Köpeğinizi iyi tanımanız bu yolda en iyi detaydır. Köpekleri yıkamak için birçok yol bulunmaktadır. Ancak siz köpeğinizi tanımalı ve onu o şekilde yıkamalısınız..
 3. 2 likes
 4. 1 like
  Selamlar! 1.5 yıldır Tasarım işiyle uğraşıyorum ve tasarımlarım bazı kişiler tarafından beğenilmiyor ve aşağılanıyor. (isim vermek istemiyorum bu forumdan değil) Aynı zamanda orda bir emek var o aşağılanıyor. Size sormak istiyorum sizce benim tasarımlarım nasıl? (amacım reklam değildir) (ama isteyen özele gelebilir bedavaya yapıyorum)
 5. 1 like
  Kisiden kisiye degisir kardesim ben begendim ama begenmeyenlerinde var tabiki bunu farkettim ama begenmiyorlar diye hemende birakma pes etme devam et ettikce daha iyi olacaksin eminim herkes sonucta bu işe doguştan ögrenmiyor yavaş yavaş
 6. 1 like
  Pazartesi diye bir gün olmasaydı Dünya güzel bir yer olurdu.
 7. 1 like
  Ben sizin genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanı Tc ve ABd president hazreti kutsal başkumandanımız başbuğ başkumandanımız yedi cihanın kurucusu imparator imam mareşal halife-i bin suvari samurai kung-fu üstadı bordo bereli sayın iç işleri bakanımız dış işleri bakanımız halifemiz halifemiz baş imam öğretmen ilk ve son insanların kralı kuzeyin tek sahibi güneyin kudretikandırlanların dostu kral elllll muzaffer bin Sayın Erdem Power dönüş yaptı ve tefiş ettiler.
 8. 1 like
  Hoşgeldin Özlettin Kendini İmparator
 9. 1 like
 10. 1 like
  konu için teşekkür ederiz teyemmüm aldırmicaz ya köpeğe(şaka amaçlı)
 11. 1 like
 12. 1 like
 13. 1 like
 14. 1 like
  Ödülümüzü Aldık! Clavred - Ppisiko - Piksel - Clavred (clavred ödüle dahil değil)
 15. 1 like
  Yardım olabildiysek ne mutlu bize.
 16. 1 like
  Eski mailler arasından bulup onayladım. Yardımlarınız için çok teşekkürler.
 17. 1 like
  Kayıt olurken onay maili gelmiş olması gerekiyor. Spam ve Gereksiz kutusuna bakarsan onay mailini orada görebilirsin.
 18. 1 like
  E-Posta kayıtlı senin. Face'den Sanalika'ya girersen E-Posta istemez. Ticket atabilirsin.
 19. 1 like
  'Ayarlar' bölümüne girip, E-Posta İşlemleri tarafına kendi e-mail'ini yaz, sonra Doğrulama kodu gelecek hesabına, ona tıkladığında onaylayabilirsn.
 20. 1 like
  Hoşbulduk Sanalika Tarafından Desteklenmesi Daha İyi Oldu Forumlika İçin Gurur Verici Haber!!
 21. 1 like
  Kurallara göz atmanı tavsiye ederim; 1- Küfür/Hakaret Kullanımı Tüm içeriğimizin bütün yaş gruplarına uygun olması gerekmektedir. Uygunsuz içerik barındıran tüm gönderiler ceza almanıza neden olabilir. Bunlara; resimler, videolar, otomatik sansürlenen kelimeler (****), kendi kendinize sansürleme (a.../s***r), farklı forumlarda kullanılan sansürleme türleri ve kısaltmalarda (bs) dahildir. 2- Spam "+1", "süper", "güzel" v.b mesajlar,sadece ifade (emoji) içeren mesajlar, kuraldan kaçmak adına yazılmış "10krktr" mesajları,mesaj sayısını artırmak amacıyla atılmış mesajlar,konuya dikkat çekmek amacıyla 9 veya daha fazla kullanıcıyı toplu olarak konuya etiketlemek,içeriğin %50'sinden fazlası büyük harf içeren mesajlar ve konu başlıkları,anlamsız kelime öbeği veya ifade içeren mesajlar,tamamen özel sembol içeren mesajlar,spam olarak kabul edilir ve izin verilmez.Bunun dışında, sadece caps veya gif içeren mesajlar eğer konu ile alakalı ise spam olarak sayılmaz ve uyarı verilmez. Konu başlığı ile alakası olmayan mesajlar spam olarak değerlendilir ve uyarı puanı verilir. 3- Aynı Konuların Tekrarlanması Aynı konudan birden fazla açmanız spam sayılır ve buna izin verilmez. Bu şekilde konular açmanız forum kurallarına aykırıdır. 4- Uygunsuz İçeriğin Cevaplanması Uygunsuz içerikler rapor edilmeli. Bu tür içeriklerin "rapor edildin" ve benzeri şekilde cevaplanması, diğer üyeleri teşvik edeceğinden bu tür mesajlarda uyarı alabilir. Konulara "rapor edildi" ve benzeri mesajlar yazmadan sadece rapor edin.
 22. 1 like
 23. 1 like
 24. 1 like
  Aramıza hoşgeldin, Sanalika'nın sırları burada gizli!
 25. 1 like
  Hayvan sevenler ile birlikte sürpriz etkinliklere hazır olun!
×